Nehodí se? Vůbec nevadí! U nás můžete do 30 dní vrátit
S dárkovým poukazem nešlápnete vedle. Obdarovaný si za dárkový poukaz může vybrat cokoliv z naší nabídky.
30 dní na vrácení zboží
Kniha, kde se setkávají diplomaté a pankáči. Publikace mapuje působení Čechů v německé metropoli skrze rozhovory, fotografie a historické souvislosti.
Desítky interview s obyvateli squatů i vědci a lidmi z ambasád. Umělci, kterým Berlín změnil tvůrčí život, od Jaroslava Rudiše a Petra Borkovce přes Michala Cimalu a Annu Vaverkovou. Stovky fotografií z jejich osobních archivů i historické snímky z Berlína od Ivana Pinkavy, Roberta V. Nováka a dalších významných českých i zahraničních autorů.
Rozhovory doplňuje kapitola o prvních českých emigrantech v 18. století, jejcihž domy tu dodnes stojí. Sekce o Berlíně jako inspiraci pro umělce a tvůrce počítačových her a tipy na jedinečná místa, která najdete jen v Berlíně.