Doprava zdarma se Zásilkovnou nad 1 499 Kč
PPL Parcel Shop 54 Balík do ruky 74 Balíkovna 49 PPL 99 Zásilkovna 54

- My jsme - Libristo

Všechny knihy světa u vás doma

21 milionů titulů ve 150+ jazycích
+50 dodavatelů z celého světa
Klub LIBROAMANTO plný výhod a dárků
16 let zkušeností s prodejem knih v EU
2 milióny zákazníků obsloužených každý rok

Jsme tým mladých lidí

A každého z nás baví knížky z jiného pohledu. Denně pro vás vybíráme nové tituly rozličných jazyků a žánrů a doplňujeme tak sortiment čítající přes 21 milionů knižních titulů. A tak v Libristu vždy naleznete to, co hledáte. Knihy celého světa na jednom místě, za jedno poštovné.

... a máte nás za to rádi

Trustpilot Heureka ZOC Certified shop Overeny obchod
Libristo EU

Jsme světoví

Naším domovem je Evropa a naše kořeny jsou uprostřed tohoto kontinentu.


Ano, opravdu máme všechno...

Soustředíme se na kompletní nabídku zahraniční literatury v hlavních světových jazycích - angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině a ruštině. Najdete u nás však také tituly v dalších 150 jazycích. Je libo knihu v maďarštině, chorvatštině nebo snad v korejštině? Máme! Tvoříme tak zcela unikátní knižní nabídku více než 21 milionů titulu. Zákazník u nás vždy najde knihu, kterou hledá.

Libristo EU

Jsme knižní nadšenci

Svou práci děláme s láskou a maximálním nasazením.


Náš projekt - naše dítě nám nějak přerostlo ...

Začínali jsme z ničeho v roce 2008. Z původně českého internetového obchodu jsme se postupně rozrostli do velké části zemí evropské unie. Dnes obsluhujeme více než 2 milióny zákazníků ročně. S rozsahem naší působnosti roste také naše nabídka. Naší misí je nabízet knihy z celého světa na jednom místě, za jedno poštovné.

Libristo EU

Jsme vizionáři

Jsme vždy o stránku dál. Máme rádi změny a nebojíme se jich.


Jak jsme otevřeli pandořinu skříňku ...

Naše nabídka je obrovská. Ne, nepřeháníme. Naše nabídka je jedinečná a je velmi náročné udržet takovou nabídku přehlednou. Věděli jste, že každá země řadí knihy do svých kategorií? A že každá země má kategorie zcela jiné? Pokud bychom sumarizovali všechny kategorie všech zemí do jedné nabídky, mohli byste vybírat knihy přibližně z dvaceti tisíc kategorií. Knihu, kterou hledáte, byste tak pravděpodobně nikdy nenašli. Složité, že? Možná by bylo jednodušší říct, že všechny knihy čteme a po dokonalém zjištění obsahu zařadíme do správné kategorie. Ale bohužel to tak není, čteme pouze většinu :-). Knihy v naší nabídce si přesto můžete přehledně vybrat v několika stovkách kategorií. Problém, který se zdál zprvu jako neřešitelný, jsme vyřešili v roce 2015, kdy jsme se stali součástí mezinárodní skupiny EDItEUR. Tato společnost si klade za cíl sjednotit knižní kategorie všech zemí. Díky naší pomoci tomuto mimořádnému projektu můžeme nyní nabízet knihy z celého světa přehledně a v kategoriích v národním jazyce. A na to jsme právem velmi pyšní!

Libristo EU

Jsme objevitelé

Od roku 2008 hledáme nakladatelství, která mají co nabídnout.


Oči máme neustále otevřené ...

Díváme se, ptáme se, posloucháme a to jak naše zákazníky, tak i dodavatele. Celosvětově. Za roky praxe víme, jaká je nabídka a odkud knihy získat za co nejlepších podmínek. Každý den zpracováváme a vyhodnocujeme desítky milionů nabídek. Přehledná celosvětová nabídka knih na jednom místě, za rozumnou cenu a rychlé doručení titulů čtenářům tak, jak jsou zvyklí. To jsou naše priority. Zásilky od nás často odchází v zastoupení knih několika jazyků. Tyto knihy k nám putovali mnoha různými způsoby, z různých částí světa a míří třeba do malé vesnice za symbolické poštovné. Velká část našich zákazníků jsou lidé pestrých zájmů, kteří u nás najdou velmi specifické knihy, které se do cizích jazyků nepřekládají. A nás velmi těší, že můžou být společně s námi, vždy o stránku dál.

Naše hodnoty

Ekologie

Ekologie

Díváme se nejenom před sebe, ale hlavně kolem sebe. Záleží nám na životním prostředí. Usilujeme o to, aby chod naší firmy byl šetrný k životnímu prostředí. Balíme co nejvíce bezodpadově, tiskneme na 100 % recyklovaný papír z místních zdrojů, podporujeme ekologické organizace a měníme svoje každodenní zvyky. Malými kroky, každý den.

Inovace

Inovace

Máme rádi moderní řešení. Ať už se jedná prodej knih, tvorbu našeho firemní systému, nebo nákup kávovaru. Vždy hledáme cestu, která je efektivní. Jsme tým mladých lidí a nemáme rádi žádné složitosti. Upřednostňujeme jednoduchost, přehlednost a hlavně funkčnost. Nad věcmi přemýšlíme a snažíme se je dělat vždy nejlépe jak dovedeme.

Tým

Tým

Náš tým je to nejcennější, co máme. Každý den usilujeme o to, aby se u nás lidé cítili skvěle. Vzájemné vztahy stavíme na důvěře a otevřenosti. A taky chceme, aby v týmu byla sranda a společná práce nám dělala radost.

Optimismus

Optimismus

Do naší práce dáváme kus sebe. Bez toho by nás to ani nebavilo. Nemáme přesně stanovený pracovní čas, práce nás baví a každému kroku věnujeme láskyplnou péči. Vždy s respektem k lidem a našemu okolí.

Poznejte nás

Mezi naše firemní zákazníky patří

Erns & Young IKEA Tesco Raiffeisen

+45000 dalších firem

Přihlášení

Přihlaste se ke svému účtu. Ještě nemáte Libristo účet? Vytvořte si ho nyní!

 
povinné
povinné

Nemáte účet? Získejte výhody Libristo účtu!

Díky Libristo účtu budete mít vše pod kontrolou.

Vytvořit Libristo účet