LIBRISTO
LIBROAMANTO
povinné
Staňte se součástí komunity milovníků knih z celého světa a získejte hromadu výhod. Založit účet zdarma
0
Doprava zdarma se Zásilkovnou nad 1 499 Kč
Kurýr DPD 69 PPL shop 49 Balíkovna 69 PPL kurýr 74 PPL box 39 Balíkovna 49 Výdejní místo DPD 49 Zásilkovna 39

Doprava zdarma při nákupu nad 1 499 Kč přes Zásilkovnu nebo PPL Box.

Peer Coaching

Jazyk AngličtinaAngličtina
Kniha Brožovaná
Kniha Peer Coaching Lester J. Foltos
Libristo kód: 01346319
Nakladatelství SAGE Publications Inc, srpen 2013
Teachers are better together! Nationally and internationally, educators are excited about Les Foltos... Celý popis
? points 72 b
717
Skladem u dodavatele Odesíláme za 14-20 dnů

30 dní na vrácení zboží


Zákazníci také koupili


Vladimír Skrepl: Jako v zrcadle Vladimír Skrepl / Kniha Brožovaná
common.buy 182
O Caminho dos Segredos Cristina Rebiere / Kniha Brožovaná
common.buy 250
Erstes Erlebnis Stefan Zweig / Kniha Pevná
common.buy 491
Nouvelle ?re, chroniques.: Emancipation Isaura Bonacina / Kniha Brožovaná
common.buy 362
Nové
Economix Dan E. Burr / Kniha Pevná
common.buy 592
Henry de Venel 1832-1891 Fare-H / Kniha Brožovaná
common.buy 358
Aprendizaje organizacional Geovanny Perdomo Ch. / Kniha Brožovaná
common.buy 1 603
Revolutionen Jean-Marie Gustave Le Clézio / Kniha Brožovaná
common.buy 268
Poule Rousse + CD Lida / Kniha Brožovaná
common.buy 345
Překlady Jan Kameník / Kniha List
common.buy 310
Anička a smejko Viera Švenková / Kniha Pevná
common.buy 128
Můj hlas je dar Joan Baez / Kniha Brožovaná
common.buy 294

Teachers are better together! Nationally and internationally, educators are excited about Les Foltos' techniques for effective peer coaching. The model for Peer Coaching outlined in his 2011 TED talk has been implemented in 40 countries and counting with powerful results. Now you have it in this concise guide to effective coaching! Train teachers to help each other refine their classroom strategies and tailor them to 21st Century needs. Foltos' insights include How peer coaching that makes a difference involves much more than just one teacher offering another advice. How a coaching relationship is first built on trust, and then on the willingness to take risks. Why peer coaching should focus on adapting teaching methods to the technological future of education. For schools to effect the changes the future demands, teachers must learn how to collaborate effectively. With this book, Les Foltos shows the way.

Herečka & Polyglotka
EWA KASP pro
Přehrát video
Ewa Kasp
Libristo má největší výběr cizojazyčné literatury. Proto své knihy kupuji tady.

Informace o knize

Plný název Peer Coaching
Jazyk Angličtina
Vazba Kniha - Brožovaná
Datum vydání 2013
Počet stran 232
EAN 9781452257341
ISBN 1452257345
Libristo kód 01346319
Nakladatelství SAGE Publications Inc
Váha 384
Rozměry 154 x 230 x 14
Darujte tuto knihu ještě dnes
Je to snadné
1 Přidejte knihu do košíku a zvolte doručit jako dárek 2 Obratem vám zašleme poukaz 3 Kniha dorazí na adresu obdarovaného

Mohlo by vás také zajímat


Metric Manipulations in Haydn and Mozart Danuta Mirka / Kniha Brožovaná
common.buy 1 022
Intelligent Technologies for Web Applications Priti Srinivas Sajja / Kniha Pevná
common.buy 4 595
Excel 2007 for Business Statistics Thomas J Quirk / Kniha Brožovaná
common.buy 1 355
500 Poses For Photographing Infants And Toddlers Michelle Perkins / Kniha Brožovaná
common.buy 715
Street Fighter Classic Volume 1: Hadoken Joe Madureira / Kniha Pevná
common.buy 1 019
The Letters of Robert Frost Robert Frost / Kniha Pevná
common.buy 1 426
Saint Helena, and Other Poems Edward Clarence Farnsworth / Kniha Pevná
common.buy 685
Introducing Phonetic Science Michael Ashby / Kniha Brožovaná
common.buy 1 121
Odyssey Gillian Cross / Kniha Brožovaná
common.buy 362
Divine Providence Thomas P. Flint / Kniha Brožovaná
common.buy 1 166
Dying to Live Joseph Nevins / Kniha Brožovaná
common.buy 424
Kelters Way Timberly S Ferguson / Kniha Pevná
common.buy 692
Mallorca : the island of a thousand faces Steve Cedar / Kniha Brožovaná
common.buy 392
Masterpiece Giorgos Asimomitis / Kniha Brožovaná
common.buy 382
Seasons of Wool Applique Folk Art Rebekah L. Smith / Kniha Brožovaná
common.buy 618
Rafael de Cardenas/Architecture at Large Rafael De Cardenas / Kniha Brožovaná
common.buy 1 595
Virtue Ethics Roger Crisp / Kniha Brožovaná
common.buy 1 418
Gabriel Marcel's Ethics of Hope Jill Graper Hernandez / Kniha Brožovaná
common.buy 1 280
Germany Stefan Berger / Kniha Brožovaná
common.buy 1 397
Drowning of Arthur Braxton Caroline Smailes / Kniha Brožovaná
common.buy 221
Medicinal Herbs and Fungi Muralikrishnan Dhanasekaran / Kniha Pevná
common.buy 5 882
Complete MRCGP Study Guide, 4th Edition Sarah Gear / Kniha Brožovaná
common.buy 1 610
Proudly We Can Be Africans James H Meriwether / Kniha Brožovaná
common.buy 1 056
Interchange Student's Book 3 Jack C. Richards / Kniha Brožovaná
common.buy 511

Přihlášení

Přihlaste se ke svému účtu. Ještě nemáte Libristo účet? Vytvořte si ho nyní!

 
povinné
povinné

Nemáte účet? Získejte výhody Libristo účtu!

Díky Libristo účtu budete mít vše pod kontrolou.

Vytvořit Libristo účet
Knižní rádce Libroamiko
Ahoj, jsem Libroamiko, můžu pomoct?