LIBRISTO
LIBROAMANTO
povinné
Staňte se součástí komunity milovníků knih z celého světa a získejte hromadu výhod. Založit účet zdarma
0
Doprava zdarma se Zásilkovnou nad 1 499 Kč
Kurýr DPD 69 PPL shop 49 Balíkovna 69 PPL kurýr 74 PPL box 39 Balíkovna 49 Výdejní místo DPD 49 Zásilkovna 39

Doprava zdarma při nákupu nad 1 499 Kč přes Zásilkovnu nebo PPL Box.

Silver Foxed

Jazyk AngličtinaAngličtina
Kniha Brožovaná
Kniha Silver Foxed Kayla Grosse
Libristo kód: 46077582
Nakladatelství Amazon Digital Services LLC - Kdp, červen 2024
Silver Foxed is a standalone, dad's best friend, age gap novella, with a plus-size female main chara... Celý popis
? points 21 b Top Top
210
Skladem u dodavatele Odesíláme za 9-15 dnů

30 dní na vrácení zboží


Zákazníci také koupili


Psycho A.M. McCoy / Kniha Brožovaná
common.buy 288
Top
Tempt Melanie Harlow / Kniha Brožovaná
common.buy 303
Top
Mile High Liz Tomforde / Kniha Brožovaná
common.buy 300
Your Dad Will Do Katee Robert / Kniha Brožovaná
common.buy 230
Top
Sweet Temptation Cora Reilly / Kniha Brožovaná
common.buy 450
Top
Praise Sara Cate / Kniha Brožovaná
common.buy 219
My Dad's Best Friend Katee Robert / Kniha Brožovaná
common.buy 230
Top
Flawless Elsie Silver / Kniha Brožovaná
common.buy 242
Wanting Mr. Cane Shanora Williams / Kniha Brožovaná
common.buy 340
Breaking Mr. Cane Shanora Williams / Kniha Brožovaná
common.buy 340
Loving Mr. Cane (Cane #3) Shanora Williams / Kniha Brožovaná
common.buy 340
Top
The Kraken's Sacrifice Katee Robert / Kniha Brožovaná
common.buy 225
Top
King of Wrath Ana Huang / Kniha Brožovaná
common.buy 206
Top
Court of the Vampire Queen ROBERT KATEE / Kniha Brožovaná
common.buy 219
Top
Fine Print Lauren Asher / Kniha Brožovaná
common.buy 224
Seducing My Guardian Katee Robert / Kniha Brožovaná
common.buy 243
Top
Kingdom of the Wicked Kerri Maniscalco / Kniha Brožovaná
common.buy 227
Top
Birthday Girl Penelope Douglas / Kniha Brožovaná
common.buy 275
Top
Gold Rush Ranch Boxed Set Elsie Silver / Kniha Brožovaná
common.buy 827
Top
Den of Vipers K.A. Knight / Kniha Brožovaná
common.buy 349
Macabe Brothers 2 Elliot Fletcher / Kniha Brožovaná
common.buy 219
Easy Learning Italian Conversation Collins Dictionaries / Kniha Brožovaná
common.buy 209
A Kiss From a Faerie King Charlotte Swan / Kniha Brožovaná
common.buy 210

Silver Foxed is a standalone, dad's best friend, age gap novella, with a plus-size female main character.


Elijah Astor is my dream man. Smart. Funny. Loyal... and devilishly handsome.


So, what's the catch?


My dad is his boss-and did I mention he's also his best friend?


Yep. Just my luck.


But when he unexpectedly and accidentally crashes a relaxing weekend at my parent's lake house, I can't ignore the sparks between us.


So, I make him an offer.


One weekend of no-strings-attached fun. One weekend where we will play house, enjoy each other, and pretend that my dad wouldn't completely freak out if he knew we were together.


But when our fantasy weekend ends, will we be able to let each other go?


Or will my heart be stolen by this Silver Fox?

Herečka & Polyglotka
EWA KASP pro
Přehrát video
Ewa Kasp
Libristo má největší výběr cizojazyčné literatury. Proto své knihy kupuji tady.

Informace o knize

Plný název Silver Foxed
Autor Kayla Grosse
Jazyk Angličtina
Vazba Kniha - Brožovaná
Datum vydání 2024
Počet stran 160
EAN 9798987054673
Libristo kód 46077582
Váha 181
Rozměry 127 x 203 x 9
Darujte tuto knihu ještě dnes
Je to snadné
1 Přidejte knihu do košíku a zvolte doručit jako dárek 2 Obratem vám zašleme poukaz 3 Kniha dorazí na adresu obdarovaného

Mohlo by vás také zajímat


Whirlwind Kayla Grosse / Kniha Brožovaná
common.buy 241
I Like You Like That Kayla Grosse / Kniha Brožovaná
common.buy 303
Because of You / Kniha Brožovaná
common.buy 325
Top
Scythe & Sparrow Brynne Weaver / Kniha Brožovaná
common.buy 242
Top
The Striker Ana Huang / Kniha Brožovaná
common.buy 220
Washed Up (With a Kraken) LE Eldridge / Kniha Brožovaná
common.buy 210
Top
Butcher and Blackbird Brynne Weaver / Kniha Brožovaná
common.buy 227
Top
My Dark Romeo L.J. Shen / Kniha Brožovaná
common.buy 242
Top
Legends & Lattes Travis Baldree / Kniha Brožovaná
common.buy 227
Top
Icebreaker Hannah Grace / Kniha Brožovaná
common.buy 220
Top
NRSV CATHOLIC EDITION BIBLE EUCALYPTUS CATHOLIC BIBLE / Kniha Brožovaná
common.buy 380
Dr. Resident Lexie Woods / Kniha Brožovaná
common.buy 382
Top Nové
DOGS BOYS & OTHER THINGS IVE CRIED KLEE ISABEL / Kniha Pevná
common.buy 432
The Reluctant Wife L. Steele / Kniha Brožovaná
common.buy 508
When I'm With You Samantha Brinn / Kniha Brožovaná
common.buy 325
A Series of Rooms / Kniha Brožovaná
common.buy 275
Complete Preludes, Nocturnes and Waltzes Frederic Chopin / Kniha Brožovaná
common.buy 391
Top
The Millionaire Fastlane M. J. DeMarco / Kniha Brožovaná
common.buy 604
1 Last Shot Nikki Castle / Kniha Brožovaná
common.buy 407
Top
RYA Day Skipper Handbook - Sail Sara Hopkinson / Kniha Brožovaná
common.buy 552
Sew Felt Animals from Apple Blossom Wood Claire Bowman / Kniha Brožovaná
common.buy 380
Prince Valiant Vol.4: 1943-1944 Hal Foster / Kniha Pevná
common.buy 525

Přihlášení

Přihlaste se ke svému účtu. Ještě nemáte Libristo účet? Vytvořte si ho nyní!

 
povinné
povinné

Nemáte účet? Získejte výhody Libristo účtu!

Díky Libristo účtu budete mít vše pod kontrolou.

Vytvořit Libristo účet
Knižní rádce Libroamiko
Ahoj, jsem Libroamiko, můžu pomoct?